New
CIENA XFP 80 КМ DWDM NTK588BAE5

CIENA XFP 80 КМ DWDM NTK588BAE5

Наличност: Налично за поръчка
BGN 2.00

Форма Тип : XFPДопълнение Ciena NTK588 BAE5 е Съвместимо с TAA-съвместим приемопередатчиком 10 GBase-DWDM 100 GHz XFP (SMF, 1538,19 нм, 80 км, LC, DOM). Описание на скорост : 10-Гигабитная.Скорост : 10gbps c.Скорост : 10gbps c.Съвместим OEM : Ciena.Съвместим OEM : Ciena. Описание на скорост : 10-Гигабитная.

Основни характеристики

Подобни продукти в категория

Спецификация : Материал Тип кожыа : напречното сечение B : Размер на вертикалното сечение Размер на верти

Стопорное пръстен за шок на гнездото JRR07520, За с Размер 3 / 4, Сензор раздавливания Да, Материал закрепване

Тегло на продукта нето : 260 г / 0,58 килограмМалък и портативен : Този преносим миниатюрен билярдна маса ид�

За да поръчате повече от един продукт, увеличете броя в количката за пазаруванеСъстав : Чисто сребро.Въз

Аромат : кокос, фрезия и цитрусови плодовеСертифициран Leaping Бъни.Повечето средства за премахване на мир�

Неговия лесен за носене, той се закрепва, не е нужно да прекарват много време на носенето му, и се регулир

Кабел за управление Sea Star XTREME 8 630 Mariner и 3600 на Меркурий с помощта на бутоните за управление, с резбови дват

В него няма монограм, и тя е в отлично състояниеВъзраст : след 1940 година Тип : Ситуацията на място.На скла�

Доставка в същия ден при закупуване на до 16 : 00 източно време, от понеделник до петъкВырванный от функцио

Много лек и ефирен, му е лесно да носят със себе си, и Вашите домашни Любимци Могат да се Придържат глават

Scroll